Standen

  • KNKV 3e klasse E
  • cl
  • 1
  • PSV | lifovragen.nl 1
  • 6
  • 12
  • 62
  • 2
  • Ready '60 1
  • 6
  • 10
  • 42
  • 3
  • Zwaluwen 1
  • 6
  • 7
  • -8
  • 4
  • Attila 1
  • 5
  • 6
  • 8
  • 5
  • EKCA | CIBOD 1
  • 6
  • 5
  • 2
  • 6
  • NKV 1
  • 5
  • 4
  • -15
  • 7
  • SkunK 1
  • 6
  • 2
  • -33
  • 8
  • OEC 1
  • 6
  • 0
  • -58
  • KNKV Reserve 3e klasse X
  • 1
  • Animo 2
  • 6
  • 12
  • 65
  • 2
  • DOT 3
  • 6
  • 10
  • 50
  • 3
  • Zwaluwen 2
  • 6
  • 6
  • 3
  • 4
  • EKCA | CIBOD 2
  • 6
  • 6
  • -8
  • 5
  • Tiel '72 4
  • 6
  • 5
  • -17
  • 6
  • NKV 2
  • 6
  • 5
  • -29
  • cl
  • 7
  • PSV | lifovragen.nl 2
  • 6
  • 4
  • 1
  • 8
  • SDO 3
  • 6
  • 0
  • -65
  • KNKV Reserve 4e klasse P
  • 1
  • DSC 5
  • 4
  • 7
  • 21
  • cl
  • 2
  • PSV | lifovragen.nl 3
  • 4
  • 7
  • 10
  • 3
  • SDO 4
  • 5
  • 6
  • 15
  • 4
  • Rust Roest 5
  • 6
  • 6
  • -6
  • 5
  • DKB 3
  • 5
  • 5
  • 3
  • 6
  • Movado 3
  • 3
  • 1
  • -3
  • 7
  • Triade 2
  • 5
  • 0
  • -40
  • Midweek poule 044 (najaar)
  • cl
  • 1
  • PSV | lifovragen.nl MW1
  • 3
  • 6
  • 32
  • 2
  • SDO MW1
  • 3
  • 4
  • 9
  • 3
  • Tilburg MW1
  • 3
  • 4
  • 4
  • 4
  • Melmac MW2
  • 3
  • 2
  • -9
  • 5
  • DSC MW1
  • 3
  • 2
  • -10
  • 6
  • BMC MW1
  • 3
  • 2
  • -10
  • 7
  • De Voltreffers MW1
  • 2
  • 0
  • -16
  • Midweek poule 045 (najaar)
  • cl
  • 1
  • PSV | lifovragen.nl MW2
  • 5
  • 10
  • 22
  • 2
  • Klimop MW1
  • 4
  • 6
  • 7
  • 3
  • DKB MW1
  • 4
  • 4
  • 18
  • 4
  • Attila MW1
  • 4
  • 4
  • 9
  • 5
  • FSC MW1
  • 5
  • 4
  • -11
  • 6
  • Eymerick MW1
  • 3
  • 0
  • -14
  • cl
  • 7
  • PSV | lifovragen.nl MW3
  • 3
  • 0
  • -31
  • Breedtekorfbal Junioren poule 082 (najaar)
  • 1
  • Tilburg A2
  • 6
  • 11
  • 23
  • 2
  • OJC '98 A1
  • 6
  • 7
  • 8
  • cl
  • 3
  • PSV | lifovragen.nl A1
  • 6
  • 3
  • -15
  • 4
  • OEC A1
  • 6
  • 3
  • -16
  • Breedtekorfbal Junioren poule 084 (najaar)
  • cl
  • 1
  • PSV | lifovragen.nl A2
  • 6
  • 11
  • 29
  • 2
  • Ready '60 A1
  • 4
  • 4
  • 27
  • 3
  • Rust Roest A1
  • 5
  • 3
  • -38
  • 4
  • Mariarade A1
  • 5
  • 2
  • -18
  • Breedtekorfbal B-aspiranten poule 083 (najaar)
  • cl
  • 1
  • PSV | lifovragen.nl B1
  • 5
  • 10
  • 33
  • 2
  • DSC B2
  • 5
  • 8
  • 8
  • 3
  • KVS ’17 B1
  • 4
  • 3
  • -8
  • 4
  • OJC '98 B1
  • 4
  • 2
  • 0
  • 5
  • SDO B2
  • 4
  • 2
  • -8
  • 6
  • DKB B1
  • 4
  • 1
  • -25
  • 7
  • DSC B3
  • 0
  • 0
  • 0
  • C-aspiranten 1e klasse F (najaar)
  • 1
  • DOT C1
  • 4
  • 8
  • 8
  • 2
  • Rust Roest C1
  • 6
  • 6
  • 2
  • 3
  • DSC C1
  • 4
  • 4
  • 4
  • cl
  • 4
  • PSV | lifovragen.nl C1
  • 6
  • 2
  • -14
  • Breedtekorfbal C-aspiranten poule 104 (najaar)
  • 1
  • OEC C1
  • 6
  • 10
  • 14
  • 2
  • Eymerick C1
  • 6
  • 9
  • 28
  • cl
  • 3
  • PSV | lifovragen.nl C2
  • 6
  • 3
  • -11
  • 4
  • Ready '60 C1
  • 6
  • 2
  • -31
  • Breedtekorfbal D-pupillen poule 119 (najaar)
  • 1
  • NKV D1
  • 6
  • 12
  • 49
  • cl
  • 2
  • PSV | lifovragen.nl D1
  • 6
  • 8
  • 3
  • 3
  • SDO D2
  • 6
  • 4
  • 6
  • 4
  • DKB D1
  • 6
  • 0
  • -58
  • Breedtekorfbal D4-pupillen poule 14 (najaar)
  • 1
  • Rust Roest D1
  • 3
  • 6
  • 44
  • cl
  • 2
  • PSV | lifovragen.nl D2
  • 4
  • 6
  • 62
  • 3
  • Ready '60 D1
  • 4
  • 6
  • -8
  • 4
  • Eymerick D1
  • 4
  • 4
  • -10
  • 5
  • DSC D3
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6
  • SDO D3
  • 3
  • 0
  • -36
  • 7
  • Mariarade D1
  • 4
  • 0
  • -52
  • E-pupillen poule 166 (najaar)
  • 1
  • Tilburg E2
  • 6
  • 8
  • 12
  • 2
  • KVS ’17 E1
  • 6
  • 7
  • 0
  • 3
  • DSC E1
  • 6
  • 6
  • -7
  • cl
  • 4
  • PSV | lifovragen.nl E1
  • 6
  • 3
  • -5
  • E-pupillen poule 168 (najaar)
  • 1
  • OJC '98 E2
  • 4
  • 8
  • 15
  • 2
  • DKB E1
  • 5
  • 8
  • 29
  • 3
  • NKV E2
  • 4
  • 4
  • 5
  • 4
  • SDO E2
  • 4
  • 2
  • -8
  • cl
  • 5
  • PSV | lifovragen.nl E2
  • 4
  • 2
  • -16
  • 6
  • Rust Roest E3
  • 5
  • 2
  • -25